رشته ها و مشاغلفناوری و اطلاعاتکسب و کاروب سایت و اپلیکیشن

بهترین سایت های کاریابی

یكی از متداول ترین روشهای امروزی كه افراد متقاضی شغل از فرصتهای شغلی پرده برمی دارند ، جستجوی آنلاین است. صدها آگهی استخدام در آنجا وجود دارد ، همچنین اپلیکیشن ها ، سایت های جمع کننده اطلاعات ، کانال های رسانه های اجتماعی ، گروه های شبکه ای و وب سایت های شرکت های جذب نیرو برای انتخاب وجود دارند. بنابراین آشنایی با بهترین سایت های کاریابی از درجه اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

خبر خوب این است که آنها لیست های زیادی را ارائه می دهند. خبر بد؟ به راحتی می توانید با حجم بسیار زیاد انتخاب ها گیج شوید.

بنابراین بهترین مکانهایی که باید برای یافتن شغل بعدی خود به آنجا مراجعه کنید کجاست؟ ما این تحقیق را انجام داده ایم تا به شما در تعیین بهترین سایت های کاریابی مورد استفاده برای یافتن شغل کمک کنیم. این سایت ها را به خدمات عمومی و تخصصی تقسیم کرده ایم.

مورد توجه کارفرمایان

هیچ راهی بهتر از آن نیست که ارسال آگهی استخدام را در جایی که استعدادهای برتر به آن مراجعه می کنند، انجام دهید. بنابراین این سایتها برای کارفرمایان بین المللی نیز مورد توجه است.

بهترین سایت های کاریابی عمومی

توضیحات اضافی در مورد این سایت ها ارائه نشده است و شاید بهترین روش، مرور صفحات این سایت ها و آشنایی تک به تک با آنها باشد. زیرا اینگونه سایت های کاریابی اساسا یکسان می باشند و تجربه کاربری های متفاوتی را ارائه می دهند.

1. Robert Half

2. CareerBuilder

3. Indeed

4. LinkedIn

5. Job.com

6. Ladders

7. Glassdoor

8. LinkUp

9. Monster

10. SimplyHired

11. Google for Jobs

12. Dice

13. ZipRecruiter

14. Individual company websites

بهترین سایت های کاریابی اختصاصی

سایت های کاریابی با تمرکز بر روی یک صنعت یا شغل خاص می توانند ابزاری مفید برای تمرکز ویژه در یک محدوده خاص برای جستجوی شغلی شما باشند. در اینجا چند سایت تخصصی جستجوی کار ارائه شده است:

AngelList

برای کسانی که به دنبال کار با استارت آپ هستند ، AngelList سایت جستجوی شغل ویژه است. می توانید یک پروفایل ایجاد کنید ، نفرات را اضافه کنید و به روزرسانی منظم را در هنگامیکه یک موقعیت شغلی با شرایط شما همخوانی داشت دریافت کنید.

Behance

طراحان و متخصصان وب می توانند فرصت های شغلی را در Behance پیدا کنند.

College Recruiter

دانشجویان فعلی و فارغ التحصیلان اخیر می توانند در این سایت کارآموزی و مشاغل سطح ابتدایی را جستجو کنند.

Fairygodboss

این سایت در مورد زنان است ، از جستجوی شغل گرفته تا توانمندسازی در محل کار و ایجاد یک جامعه حامی.

Hired 

استخدام کنندگان در این سایت می توانند بر اساس پروفایل به متخصصان فن آوری مراجعه کنند.

Idealist 

افراد علاقمند به کارهای غیرانتفاعی و کار خیرخواهانه در این سایت فرصت های داوطلبانه پیدا می کنند.

Lawjobs 

یکی از سایتهای برتر جستجوی شغل برای متخصصان حقوقی و وکلای حقوقی است

Mediabistro

می خواهید در رسانه کار کنید؟ روزنامه نگاران ، متخصصان تبلیغات و روابط عمومی می توانند شغل خود را در Mediabistro بیابند.

RecruitMilitary

کهنه سربازان می توانند فرصتهایی را برای ورود مجدد به نیروی کار غیرنظامی در این سایت که بر این مشاغل متمرکز است ، جستجو کنند.

USAJobs

پورتال شغلی رسمی دولت فدرال همه چیز را از فرصت های سطح ابتدایی تا موقعیت هایی برای متخصصان با تجربه در صدها آژانس و سازمان ارائه می دهد.

We Work Remotely

افراد می توانند شغلی پیدا کنند که به آنها امکان کار در هر مکانی را می دهد.

مشاوره بیشتر برای استفاده از سایت های جستجوی شغلی

برای بهبود شانس خود هنگام جستجوی شغل جدید ، مطمئن شوید که رزومه کاری شما حرفه ای باشد. رزومه کاری شما و پروفایل شما در وب سایت های شغلی برای یک شرکت بسیار مهم است. بیشتر سایتها مانند لینکدین فرمت تهیه رزومه را نیز ارائه می دهند.

همچنین همیشه خود را برای انجام یک مصاحبه شغلی آماده نگه دارید.

شما می توانید با ثبت نام و تنظیم هشدارها با بیش از یک سایت هوشمند همراه باشید ، زیرا هر یک تجربه و لیست مزایای کمی متفاوت ارائه می دهند.

و از روش های دیگر برای یافتن شغل ، مانند رویدادهای شبکه ای حضوری ، دسترسی به همکاران سابق ، نمایشگاه های شغلی و موارد دیگر غافل نشوید. موفق باشید!

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا