رشته ها و مشاغلکسب و کار

بهترین سرمایه گذاری

10 نکته عملی و مشاوره مالی از سرمایه گذاران موفق

هزاران سرمایه گذار موفق طی سالهای گذشته با این هدف که از آنها مشاوره مالی گرفته شود و رازهای موفقیت آنها کشف شود مصاحبه شده اند. در اینجا برخی از توصیه ها و نکات کاربردی آنها در مورد نحوه بهترین سرمایه گذاری برای کسب درآمد بیشتر آورده شده است:

با پذیرفتن ریسک درآمد بیشتری کسب کنید

یک توصیه مهم مالی این است که اگر کمی نگران دارایی ها و یا سرمایه گذاری های خود نیستید، آنگاه به اندازه کافی ریسک نکرده اید. شما باید به اندازه کافی سرمایه گذاری کنید تا آن سرمایه گذاری نگرانی واقعی شما شود. و سپس به احتمال زیاد با دقت بیشتری آن سرمایه گذاری را رصد می کنید و درنهایت درآمد بیشتری کسب می نمایید. این روشی است که بهترین سرمایه گذاری را کشف خواهید کرد

چگونه بهترین سرمایه گذاری را انجام دهیم

بر طمع غلبه کنید

به منظور کسب درآمد بیشتر، همیشه سود خود را خیلی زود برداشت کنید. همانطور که برنارد باروچ می گوید: “بر طمع غلبه کنید”. جمله ای در بورس اوراق بهادار وجود دارد: “گاوها پول در می آورند و خرس ها درآمد کسب می کنند، اما خوک ها هرگز این کار را نمی کنند.”

عدم قطعیت ها را درک کنید

به هر کسی که ادعا می کند آینده را پیش بینی می کند و از طریق “آینده نگری” مشاوره مالی به شما ارائه می دهد، بی اعتماد باشید، زیرا همه نتایج مالی با عدم قطعیت همراه است. اگر می خواهید یاد بگیرید چگونه با موفقیت سرمایه گذاری کنید، باید بدانید که این بدان معنی است که هر سرمایه گذاری نوعی قمار است. هیچ کس نمی تواند با دقت به شما بگوید که در آینده با توجه به سهام یا سرمایه گذاری چه اتفاقی می افتد. همه افراد بهترین حدس ها را در مورد چیزهایی که خوب می دانند، می زنند.

با قبول ضرر خود درآمد بیشتری کسب کنید

وقتی کشتی شروع به غرق شدن کرد، دعا نکنید، بپرید. به عبارت دیگر، ضررهای اندک را به عنوان یک واقعیت سرمایه گذاری در زندگی، با نشاط بپذیرید و برای کسب درآمد بیشتر در آینده حرکت کنید. در بهترین حالت، حدود 50 درصد سرمایه گذاری ها اشتباه انجام می شود. در واقع ارزش آنها کاهش می یابد و در تحقق امیدها و انتظارات شما موفق نخواهند شد. اما هنوز می توانید بیاموزید که چگونه با موفقیت بهترین سرمایه گذاری را کنید اگر ضررهای خود را در بازارهای کاهشی به حداقل برسانید تا بتوانید سود خود را در بازارهای افزایشی به حداکثر برسانید.

توصیه مالی

توصیه مالی و شانس

شانس قدرتمندترین عامل واحد در یادگیری کسب درآمد بیشتر و سرمایه گذاری موفق است. از آنجا که هیچ الگوی قابل پیش بینی در سرمایه گذاری در بورس سهام وجود ندارد، برای موفقیت شما به شانس زیادی نیاز دارید. یک سوال خوب برای شما این است که “من مایلم چه مقدار از آینده مالی خود را به شانس بسپارم؟”

احساسات را کنار بگذارید

هرگز عاشق یک سرمایه گذاری نشوید. هرگز از لحاظ احساسی درگیر خرید چیزی که قصد کسب سود از آن دارید، نشوید. این قانون در مورد چگونگی و مکان سرمایه گذاری است و شامل املاک و مستغلات به ویژه خانه خودتان نیز می شود.

به دنبال سرمایه گذاری ایمن باشید

انواع مختلفی از بهترین سرمایه گذاری در بیشتر کشورها وجود دارد. همه آنها با سطح خطر و سود خاص خود همراه هستند. من اکیداً توصیه می کنم که به اطراف خود نگاه کنید و خود را آموزش دهید تا بتوانید سرمایه گذاری مطمئنی پیدا کنید که سطح اطمینان و بازده مورد نظر شما را فراهم کند.

ظن در مقابل امید

هرگز یک ظن را با یک امید اشتباه نگیرید. بسیاری از مردم امیدوارند که سهام یا سرمایه گذاری خاصی، نوع بسیار خوبی است که می تواند به آنها برای کسب پول بیشتر کمک کند. آنها سپس می گویند ظن بسیار خوبی دارند که آن بالا برود. بهترین توصیه مالی که می توانید یاد بگیرید این است که بطور آگاهانه امیدهای خود را از ظن ها جدا کنید و این دو را اشتباه نگیرید.

اعتماد به نفس داشته باشید

خوش بینی یعنی انتظار بهترین ها، اما اعتماد به نفس از این ناشی می شود که بدانید چگونه با بدترین شرایط معامله کنید. به بیان دیگر، اعتماد به نفس ناشی از استفاده سازنده از بدبینی است.

برای خودت فکر کن

اکثر نظرات را نادیده بگیرید. از میان تمام تصمیمات، برای خودتان فکر کنید. اجازه ندهید که تصمیمات سرمایه گذاری و توانایی درآمدزایی شما تحت تأثیر دیگران باشد. وقت بگذارید و شخصاً درباره آنها فکر کنید و سپس مسئولیت کامل هر انتخاب خود را بر عهده بگیرید.

به جلو حرکت کنید

اگر بار اول به نتیجه نرسید، آن را فراموش کنید. اگر براساس اطلاعاتی که دارید، تصمیم به سرمایه گذاری در یک سهام گرفتید و به نتیجه نرسیدید، آن سهام را بفروشید و به سراغ چیز دیگری بروید. هنگام یادگیری نحوه بهترین سرمایه گذاری برای کسب درآمد بیشتر، شخصیت خود را از معادله کاملاً دور نگه دارید. یک مرد بسیار ثروتمند یک بار به من گفت، “فرصت های سرمایه گذاری مانند اتوبوس است. همیشه یکی دیگر نیز وجود خواهد داشت”.

چگونه می توان درآمد بیشتری کسب کرد

چگونه می توان مانند موفق ترین افراد سرمایه گذاری کرد

توصیه های فوق توسط بسیاری از موفق ترین افرادی که تاکنون در سهام سرمایه گذاری کرده اند به کار گرفته شده است. به یاد داشته باشید، چشم انداز بازار سهام بسیار بر پایه حدس و گمان است. این بازار تحت سلطه و کنترل افرادی است که از طریق خرید و فروش سهام برای دیگران، امرار معاش می کنند. و این افراد هر روز اشتباه می کنند.

هیچ بهترین راهی برای کسب درآمد بیشتر در بازار سهام وجود ندارد. اگر می خواهید یاد بگیرید که چگونه در سهام سرمایه گذاری کنید، مراقب باشید. تکالیف خود را انجام دهید، برخی مشاوره های مالی را بگیرید و تمام وقت مراقب سرمایه گذاری های خود باشید. در طی زمان، خواهید فهمید که چگونه می توانید به آزادی مالی برسید که به شما امکان می دهد از یک سبک زندگی راحت تر لذت ببرید!

با به کارگیری این توصیه های کاربردی می توانید بهترین سرمایه گذاری خود را انتخاب کنید و پیش بروید.

منبع:

https://www.briantracy.com

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا