اجتماعیزبان و ادبیاتفرهنگ و هنرکسب و کارمدیریتمهارت ارتباط

معرفی بهترین کتاب مدیریت سال 2020

به دنیای مدیریت خوش آمدید بهترین کتاب مدیریت به انتخاب مجله فوربس

کتاب ارزشمند به دنیای مدیریت خوش آمدید در ژانویه سال 2020 توسط انتشارات معتبر McGraw-Hill منتشر شده است. مجله فوربس این کتاب را « بهترین کتاب مدیریت سال 2020 » نامیده است. ” رایان هاک ” نویسنده این کتاب به دلیل پادکست بسیار مشهور خود The Learning Leader Show کاملا شناخته شده است.

مجله فوربس این پادکست را « پویاترین پادکست رهبری موجود » خواند و مجله Inc آن را در لیست «پنج پادکست که شما را رهبری باهوش تر می سازد» معرفی کرد. این پادکست با صدها نویسنده مطرح و رهبران شرکت های مشهور جهان، قهرمانان ورزشی و رهبران نظامی مصاحبه کرده است و میلیون ها شنونده در بیش از 150 کشور جهان دارد.

رهبران تجاری جهان و کتاب به دنیای مدیریت خوش آمدید

نویسنده ها و رهبران بزرگ جهان در مورد این کتاب موثرِ مدیریت و رهبری نکات بسیار ارزنده ای را ذکر کرده اند. این نکات نشان دهنده عمق اثر گذاری این کتاب ارزشمند می باشد. قطعا یکی از روش های تشخیص یک کتاب خوب، توصیه افراد بزرگ برای خواندن آن کتاب است. از دیدگاه بسیاری از افراد این کتاب بهترین کتاب مدیریت کسب و کار است و برای تمام کارآفرینان که خواستار مدیریت موثرتر در کسب و کار خود هستند توصیه می شود.

خواندن این کتاب به عنوان بهترین کتاب مدیریت سال به تمام کسانی که در پست های مدیریتی مشغول به کار هستند و یا خواستار ارتقاء به پست های مدیریتی می باشند اکیدا توصیه می گردد. با خواندن این کتاب مدیران موفق قادر به تنظیم استراتژی کسب و کار خود در راستای موفقیت روز افزون خواهند بود.

مطالب بهترین کتاب مدیریت سال ” به دنیای مدیریت خوش آمدید “

بهترین کتاب مدیریت کتاب به دنیای مدیریت خوش آمدید
بهترین کتاب مدیریت کتاب به دنیای مدیریت خوش آمدید

مطالب این کتاب در سه بخش ارائه گردیده است و هر بخش دارای دو فصل است. توضیح نویسنده در مورد بخش های مختلف این بهترین کتاب مدیریت را در زیر بخوانید:

بخش اول: خودتان را رهبری کنید

من به این مانترا خیلی اعتقاد دارم. شما نمی توانید کسی را رهبری کنید قبل از این که خودتان را رهبری نمایید. بنابراین قبل از اینکه به چگونگی رهبری دیگران برسیم، با شما شروع خواهیم کرد. اینکه چگونه یاد می گیرید، چه چیزی یاد می گیرید، از چه کسانی یاد می گیرید و چرا ادامه یادگیری در طول زندگی بسیار مهم است. ما چالش های رهبری خود از درون و بیرون را بررسی خواهیم کرد و ابزارها و روشهای غلبه بر هر مانعی را بررسی می کنیم.

فصل 1: خودتان را از درون رهبری کنید

بهترین رهبران می دانند که خوب رهبری کردن خودشان، قدم اول برای رهبری موفق دیگران است. برای انجام این کار، باید با نگاهی سختگیرانه به آنچه در قلب و ذهن شما اتفاق می افتد، شروع کنیم. کار واقعی رهبری از درون خودتان شروع می شود.

فصل 2: خودتان را از بیرون رهبری کنید

خود انظباطی، مدیریت واکنش، مدیریت زمان، آماده سازی، ساختن عادات مواردی هستند که برای یک آماده شدن یک مدیر از دیدگاه بیرونی ضروری هستند.

بخش دوم: تیم تان را بسازید

قبل از اینکه فهرست یک تیم مؤثر جمع شود، باید ایده آنچه برای ایجاد یک تیم مؤثر نیاز است ایجاد گردد. این به معنای ایجاد یک فرهنگ تیمی سالم است و بخش دوم کتاب از اینجا آغاز می شود. با درک فرهنگ موجود، از طریق استخدام (و اخراج) و همچنین توسعه اعتماد و کسب احترام به سمت پیچ و مهره ساخت فهرست تیم خواهیم رفت.

فصل 3: پرورش فرهنگ

فرهنگ ترکیبی از جوهره افراد سازمان است. خواه فرهنگ محصول طراحی متفکرانه باشد یا بی عملی حاصل از بی فکری، نتایج شما از فرهنگی که می سازید سرچشمه می گیرد. این فصل به کسب حق رهبری، عناصر احترام و اعتماد و مهمترین چیزی که به آن پرداخته شده است آسیب پذیری و ایجاد حس مالکیت پرداخته است.

فصل4: مدیریت افراد تیم

احاطه کردن خودتان با افراد عالی تنها عامل تعیین کننده در موفقیت یا عدم موفقیت شما به عنوان یک رهبر خواهد بود. این فصل با تمرکز بر فرد و قدرت فرد در تیم آغاز می شود و در خصوص استخدام و اخراج و مدیریت افراد تیم متمرکز است.

بخش سوم: تیم تان را رهبری کنید

سرانجام، ما در مورد چگونگی موفقیت در انجام کاری که مدیران واقعاً انجام می دهند، بحث خواهیم کرد: تعیین یک استراتژی و چشم انداز روشن برای تیم تان، برقراری ارتباط موثر با آنها (و هزاران چیز دیگر) و در نهایت رسیدن به نتیجه ای که همه تحقق آن را از تیم شما می خواهند.

فصل 5: انتشار پیام

قدرت داستان در رساندن پیام، طریقه برقراری ارتباط با بالا دستی ها، طرز اداره جلسات، روش برقراری مکالمات سخت و سایر روش های برقراری ارتباط در این فصل مورد بررسی قرار گرفته است.

فصل 6: موفقیت کسب کنید

در این فصل کسب نتیجه مورد نظر قرار گرفته است. رهبری، مدیریت و مربی گری بعنوان نیازمندیهای ضروری در نظر گرفته شده اند. روش های بررسی و ارزیابی موفقیت و شکست تیم بررسی شود. در طول این کتاب شما مدلهای ذهنی مفید، الگوها، نکات کلیدی، بینش ها و توصیه برخی از رهبران آینده نگر در سراسر جهان را پیدا خواهید کرد.

این کتاب از طریق مطالعات موردی، تحقیقات، داستانهای شخصی و پیامهای رهبران بسیاری که با آنها مصاحبه کرده ام، به شما بعنوان رهبران جدید راهنمایی های لازم برای این مرحله مهم در شغل تان را ارائه می دهد. این کتابی است که آرزو می کردم وقتی برای اولین بار به نقش مدیریتی ارتقا یافتم، آن را در اختیار داشتم. امیدوارم این کتاب به شما کمک کند تا با سهولت، ظرافت، شجاعت و اثربخشی بیشتر، از یک مشارکت کننده فردی به یک مدیر جهش یابید.


در ستایش کتاب به دنیای مدیریت خوش آمدید و رایان هاک

کتاب پرفروش مدیریت به دنیای مدیریت خوش آمدید
کتاب پرفروش مدیریت به دنیای مدیریت خوش آمدید

عنوان کامل این بهترین کتاب مدیریت ” به دنیای مدیریت خوش آمدید : چگونه از کارمندی برتر تبدیل به رهبری عالی شوید ” است.

در زیر توصیه های رهبران و نویسنده های بزرگ در خصوص این بهترین کتاب مدیریت و مطالب ارزشمند آن ذکر شده است:

” به دنیای مدیریت خوش آمدید “ نهایت یک کتاب راهنمای جامع برای تبدیل شدن به یک رهبر عالی است (شامل توسعه مهارت های مورد نیاز، ایجاد و مدیریت تیم ها و مربیگری کارکنان). خواه یک تازه وارد در نقش رهبری، خواه یک مدیر با تجربه که به دنبال بهتر شدن باشید، این کتاب ارزشمند برای شماست.

دانیل پینک، نویسنده شماره یک کتابهای پرفروش نیویورک تایمز

When, Drive, To Sell Is Human

***

رایان هاک استاد دو وجهی ها است: او رهبری عالی است، در عین حال یک یادگیرنده بزرگ است. او یک ورزشکار برجسته است، اما در دنیای تجارت نیز عالیست. او بسیار جالب است، اما همچنین واقعاً علاقه مند است. رایان پرده از اسرار آنچه بهترین رهبران انجام می دهند و فکر می کنند برداشته است. اگر مدیر جدیدی هستید که در حال تغییر وضعیت از بازیکن به مربی می باشید، به خودتان و تیم تان لطف کنید و این کتاب را بخوانید. ” به دنیای مدیریت خوش آمدید “ به شما یاد می دهد از جنبه های مثبت رهبری کنید و تیمی بسازید که با هم برنده شوید.

لیز ویزمن، نویسنده کتاب پرفروش نیویورک تایمز Multipliers and Rookie Smarts

***

رایان هاک یک یادگیرنده پیوسته و معلمی پرشور است. کتاب او ” به دنیای مدیریت خوش آمدید، ابزاری بسیار ارزشمند برای هر کسی است که مسئولیت مدیریت دیگران را بر عهده می گیرد.

پاتریک لنسیونی ، مدیرعامل Table Group و نویسنده کتاب پرفروش نیویورک تایمز

The Five Dysfunctions of a Team and The Advantage

***

کارهای رایان هاک بینش های دقیق و روشنی را در مورد بهترین راه برای شروع تدوین برنامه ای برای روشن نمودن اینکه چگونه باید رهبری کنیم فراهم می کند و این کار با بررسی مجدد خودمان شروع می شود.

از پیش گفتار ژنرال استنلی مك كریستال نویسنده کتاب پرفروش نیویورک تایمز Team of Teams

***

هر مدیر جدیدی اشتباه می کند. اما اگر توصیه های عملی رایان هاک که سالها برای جمع آوری آن وقت صرف کرده است را دنبال کنید، احتمالا تعداد اشتباهات کمتر می شود.

آدام گرانت ، استاد مدیریت در دانشکده وارتون دانشگاه پنسیلوانیا ، نویسنده کتاب پرفروش نیویورک تایمز

Originals and Give and Take و میزبان پادکست TED WorkLife

***

کتاب ” به دنیای مدیریت خوش آمدید “ نوشته شده توسط رایان هاک فراتر از یک راهنما در مورد چگونگی هدایت موثر افراد است. این کتاب شما را مجبور می کند که از درون به خود نگاه کنید و درباره چگونگی یادگیری، رشد و پیشرفت خود مجددا فکر کنید. اگر می خواهید توانایی رهبری خود را بالا ببرید، باید این کتاب را بخوانید.

ورنه هارنیش ، بنیانگذار سازمان کارآفرینان و نویسنده کتاب پرفروش  Scaling Up

***

بزرگی در کمک به دیگران است. انتقال از بازیکن به مربی یک اتفاق جدی است، اما خواندن عملی کتاب هاک به مدیران جدید کمک می کند تا آنچه برای حرکت از مسئول موفقیت خود بودن به مسئول موفقیت دیگران بودن نیاز است را یاد بگیرند.  

اسکات گالووی، استاد بازاریابی در مدرسه تجارت NYU Stern و نویسنده کتاب پرفروش

The Four and The Algebra of Happiness

***

اگر برای سفر کنجکاو و آماده پذیرش هستید، خواهید فهمید رهبری یک سفر به درون خودتان است. رایان هاک کسی است که راه را نشان می دهد و توضیح می دهد ابتدا باید یاد بگیرید خودتان را رهبری نمایید تا بتوانید یک تیم یا یک شرکت را رهبری کنید. رایان بر اساس درس هایی که به عنوان یک قهرمان ورزش و تجارت یاد گرفته و با بیان بینش هایی که در این مسیر از دیگران آموخته است، توصیه هایی الهام بخش و عملی ارائه می دهد.

بث کامستاک ، معاون سابق GE و نویسنده کتاب پرفروش Imagine It Forward

***

به دنیای مدیریت خوش آمدید یک سند عالی برای موفقیت پایدار و کتابی مناسب برای رهبرانی است که می خواهند به سطح بعدی بروند.

جیمز کر، نویسنده کتاب پرفروش  Legacy

***

رایان هاک یکی از نادرترین افراد است. یک روح واقعاً کنجکاو که سوالاتی می پرسد که در بطن موضوع فرو می رود، فضایی برای تأمل باقی می گذارد و به آرامی مخاطبان خود را برمی انگیزد تا برای پاسخ هایی که ممکن است هنوز کشف نکرده باشند به درون خود بنگرند.

روبرت کورسون، نویسنده کتاب پرفروش نیویورک تایمز Shadow Divers

***

مدیران جدید با یک منحنی یادگیری با شیب تند و چشم انداز کاملاً جدید از فرصت و مسئولیت روبرو هستند. با این کتاب، رایان منبعی برای تاکتیک های روزانه رهبران بزرگ ایجاد کرده است. مدیرانی که آرزو دارند تیم های قدرتمند را به نتایج خارق العاده برسانند، این همنشین باورنکردنی را از دست ندهند.

اسکات بلسکی ، بنیانگذار و مدیرعامل Behance و نویسنده The Messy Middle

***

همان ویژگی ها (حس کنجکاوی، خودآگاهی، تعهد) که برای رایان هاک به عنوان یک ورزشکار و رهبر تجارت، موفقیت را به ارمغان آورد او را به یک راهنمای ضروری برای تغییر سخت و غالبا چالش برانگیز از بازیکن به رهبر تبدیل کرد. بوسیله خواندن کتاب ” به دنیای مدیریت خوش آمدید “، شما بر دوش صدها رهبر افسانه ای تجارت خواهید ایستاد که هاک عصاره آن علم و تجربه ها را گرفته است.

الکس هوتچینسون، نویسنده کتاب پر فروش Endure

***

اگر در نقش رهبری تازه وارد هستید، این کتاب قدرت آن را دارد که چندین سال از مدت زمان مورد نیاز برای حرفه ای شدن شما کم کند. اگر بطور پیوسته تیمی را رهبری کرده اید، عمق تجربه در این کتاب باعث تعجب شما می شود که چگونه بدون آن تاکنون رهبری کرده اید و به شما قدرت می دهد تا کار خود را به سطح جدیدی ارتقا دهید.  

فیل جونز، نویسنده کتاب Exactly What to Say

***

یک کتابچه راهنمای کامل، بر مبنای تحقیقات و کاملاً کاربردی برای مدیران جدید است. وقتی کسی را ارتقاء می دهید ابتدا به آنها تبریک بگویید و سپس بلافاصله نسخه ای از این کتاب را به آنها بدهید.

تاد هنری، نویسنده کتاب Herding Tigers

***

رایان هاک مشاوره عملی بسیار ضروری برای کمک به مقابله با چالش های پیش رو را به مدیران جدید ارائه می دهد. این امر به ویژه هنگامی که به این حقیقت سخت پی ببرید که خوب بودن در انجام یک کار مستقیما به معنای موفقیت در رهبری دیگران برای انجام همان کار نیست، بسیار ارزشمند می باشد. با دانستن این حقیقت سخت و کشف پاسخ رایان به آن، این کتاب برای خرید ارزشمند می شود.

آنی دوک، نویسنده کتاب پرفروش Thinking in Bets

***

رایان هاک از دانش و درک منحصر به فرد خود در مورد رهبری استفاده می نماید تا به خواننده کمک کند راه های عملی برای رهبری، ایجاد فرهنگ واقعی و پیشرفت روزانه را بیاموزند. رایان برای ارائه پیام خود از مثالهایی عالی استفاده می کند و بعد از خواندن این کتاب آماده اجرایی کردن سخنان حکیمانه او هستیم.

مایکل لومباردی ، سه بار برنده سوپربول، مجری و نویسنده Gridiron Genius

***

کتابی معقول از مردی معقول درباره چالش ها و فرصت های رهبری، برگرفته از تجربه و شکست و بهترین چیزهایی که دیگران کشف کرده اند.

برنت بشور ، مدیرعامل adventur.es و نویسنده کتاب The Messy Marketplace

***

رایان هاک از زمانی که کوارتربک جوان در دبیرستان و دانشگاه بود تا به امروز، همیشه اشتیاق به خدمت و رهبری داشته است. ارائه های او، پادکست ها و اکنون کتاب او باعث تغییر در زندگی افراد بسیاری می شود.

جیم ترسل، مربی سابق فوتبال دانشگاه ایالتی اوهایو و رئیس دانشگاه ایالتی یانگستون

***

فهرست کتاب به دنیای مدیریت خوش آمدید

این کتاب به عنوان بهترین کتاب مدیریت سال مورد توجه بسیاری از مدیران و فعالان تجاری قرار گرفته است. خوشبختانه ترجمه این کتاب توسط انتشارات دوران چاپ شده است و توسط فروشگاه اینترنتی کتاب دیدآور و سایر کتاب فروشی های معتبر عرضه می گردد. کتاب به دنیای مدیریت خوش آمدید توصیه ای عالی برای پیشرفت شما در شغل تان است. کارآفرینان می توانند از این کتاب برای مدیریت کسب و کار خود بهره ببرند و استراتژی های مدیریتی خود را بر این مینا طرح ریزی کنند.

زبانفارسي
نويسندهرايان هاك
مترجمحسين عزيز طائمه – سودابه خادمي
سال چاپ1399
نوبت چاپ4
تعداد صفحات232
قطعرقعي
ابعاد14.5 * 21.5 * 1
نوع جلدشوميز
وزن235
مشخصات کتاب به دنياي مديريت خوش آمديد ( چگونه از كارمندي برتر تبديل به رهبري عالي شويد )

خواندن این کتاب ارزشمند به مدیران کسب و کارها و مدیران موفق و تمام افرادی که اقدام به راه اندازی کسب و کار می کنند توصیه می شود.

کتاب به دنیای مدیریت خوش آمدید در مدت زمان بسیار کوتاهی به چاپ چهارم رسیده است.

همچنین بخوانید:

اصول نوشتن کتاب

کتاب الکترونیکی

معرفی کتاب روان شناسی پول

کتاب پنج حرکت بعدی شما : تسلط بر هنر استراتژی کسب و کار

نمایش بیشتر

‫100 نظرها

 1. خیلی جالبه
  فکر نمی کردم این کتاب مدیریتی اینقدر سریع ترجمه شده باشه. چند ماه پیش بخش هایی از کتاب انگلیسی را خوانده بودم. مشخه اصلی این کتاب اینه که در ایران کاملا کاربردی است. تئوری نیست. به نظرم به درستی به عنوان بهترین کتاب مدیریت معرفی شده
  ممنون

  1. ممنون از توجه شما
   این کتاب از بهترین کتاب های مدیریتی است و به موقع ترجمه شده است. همانطورکه اشاره کرده اید مزیت آن اجرایی بودن آن است. اگر پس از مطالعه کتاب نکاتی را مهم یافتید نیز لطفا به اطلاع سایرین برسانید.

   موفق باشید

   1. می شه لطفا اسم کامل انگلیسی کتاب و نام نویسنده را لطفا بنویسید.
    ضمنا کتاب انتشارات این کتاب را منتشر کرده است؟ از کجا می شه تهیه کرد؟

    متشکر

    1. باسلام

     اسم انگلیسی کتاب:
     welcome to management: How to grow from top performer to excellent leader

     اسم نویسنده کتاب:
     Ryan Hawk

     توسط انتشارات دیدار منتشر شده است. می توانید از فروشگاه اینترنتی دیدآور تهیه کنید.

     موفق باشید.

  2. سلام
   سایت خوبی دارید.
   کتاب به دنیای مدیریت را خریدم و خواندم. واقعا ممنون. عالی بود و بی نظیر
   پیشنهاد عالی ای بود

   1. با احترام و تشکر از نظر ارزشمندتان
    بله کتاب مدیریت عالی ای است. خوشحالیم که کتاب خوبی را معرفی کردیم
    موفق باشید

   1. سبک این کتاب کاملا بدیع و جذاب است. بی دلیل نیست که پرفروش ترین کتاب مدیریت شده است. به نظرم تنها کتابی است که مفاهیم عملی مدیریت را اینطور عملیاتی ارائه می دهد. تا به حال دو بار این کتاب مدیریتی را خواندم و قطعا می گم که بهترین کتاب مدیریت جهان است.
    خیلی ممنون از معرفی

    1. کتاب خوب مانند دوست خوب است و کنار گذاشتنی نیست. حوزه مدیریت نیازمند کتاب های اینچنینی است.
     موفق باشید

 2. سلام
  عالیه
  لطفا معرفی کتاب را ادامه دهید. کتاب های مدیریت و کسب و کار و موفقیت را بیشتر معرفی کنید.

  ممنون

 3. نکته ی جالب این کتاب مدیریتی اینه که دیدگاه های ناب را از دید مدیرها و صاحبان صنایع ارائه کرده.
  این بخش که نظرات سایرین در مورد کتاب به دنیای مدیریت خوش آمدید را نوشته بودید برام خیلی جالب بود.
  ممنون

  1. سلام
   بله دقیقا همینطور است. اینکه نظرات مدیران و رهبران بزرگ نیز در این کتاب آمده است، بسیار جذاب و خواندنی شده است.
   تشکر

 4. معرفی عالی و کاملی بود و میشه گفت تا به حال اینقدر معرفی کاملی از یک کتاب ندیده بودم.
  قرار دادن فهرست کتاب ایده جالبی بود. به نظرم به واقع کتاب به دنیای مدیریت خوش آمدید بهترین کتاب مدیریت است.
  به نظرم نه تنها بهترین کتاب مدیریت در سال ۲۰۲۰ است بلکه قطعا بهترین کتاب مدیریت در طی سالهای سال است.

  به هر حال ممنون

  1. سلام
   برای ما هم استقبال از این کتاب جالب بود. البته پیشنهاد یکی از خواننده های خوش ذوق و کتاب خوان بود. ولی پس از اینکه مطالعه کردیم، آن را کتاب بسیار عالی و ممتازی دیدیم. به هر حال خوشحالیم که اولین معرفی کتاب در سایت اینقدر مورد استقبال قرار گرفت. ولی همین که یک کتاب مدیریتی مورد توجه قرار می گیرد، جالب است . زیرا ظاهرا باید خیلی تخصصی باشه و مخاطب خیلی زیادی نداشته باشه.

   ممنون از لطف تان

 5. با درود

  بخش هایی از کتاب انگلیسی اش را خوانده بودم. خیلی خوب شد که ترجمه شد.
  واقعا کتاب خوبیه . من که استفاده کردم
  ممنون از معرفی

  1. سلام
   بله حق با شماست. از بهترین کتاب ها در حوزه مدیریت است. مجله فوربس هم این کتاب را به عنوان بهترین کتاب مدیریت سال معرفی کرده است.
   پیروز باشید

 6. عالیه ممنون
  واقعا بهترین کتاب مدیریت است . جالبه که جدیدا کتابها در همان سال ترجمه می شوند

  پایدار باشید

  1. پس از سال ها یه کتاب مدیریتی عالی اومد. حقا خوب بود.
   کلا خیلی از کتاب های مدیریتی رویایی و دور از محیط ایران هستند. من که فکر کنم تنها کتاب مدیریتی است که انگار برای مدیریت در ایران نوشته شده.
   تشکر

   1. ممنون از توجه شما همراه عزیز

    این که این کتاب عالی است از یک سو و این که همراهان سایت چند نقطه این قدر به معرفی کتاب توجه کردند از سوی دیگر برای ما جالب و دلگرم کننده بود.

    البته مطالب مدیریتی بسیار مفیدی هم در سایت هست که حتما توجه شما را جلب می کند.

    ممنون

 7. كتاب به مديريت خوش آمديد را چند ماه پيش توي آمازون ديده بودم، خيلي ازش تعريف كرده بودن. نويسنده اش هم رايان هاك پادكست هاي معروفي در زمينه مديريت داره. با رهبران مشهور و مهم دنيا هم مصاحبه و گفتگو مي كنه. خوشحالم كه اين كتاب مديريتي عالي كه بهترين كتاب مديريت سال ٢٠٢٠ شناخته شده را به زبان فارسي مي بينم. كار ما را راحت كرديد. سپاس

 8. با عرض خسته نباشد

  من یک سالی هست که مطالب تان را می خوانم و راستش تا حالا نظر نداده بودم. اما یک سوال:
  عنوان این کتاب را نوشته اید به دنیای مدیریت خوش آمدید
  ولی ظاهرا ترجمه فارسی اش میشه
  به مدیریت خوش آمدید
  چون عکسی از خود کتاب نگذاشته بودید نفهمیدم که واقعا اسم این کتاب چیه؟

  1. سلام. ممنون از حسن نظر شما
   عنوان چاپ شده روی کتاب به دنیای مدیریت خوش آمدید است
   البته معنی کلمه به کلمه همان به مدیریت خوش آمدید می شود. ولی در فارسی اینطور معمول تر است.

 9. درود
  کتاب مدیریت عالی ایه
  از اینکه فهرست این کتاب را گذاشته بودید واقعا متشکرم. ایده جالب و نابی بود.
  به نظرم بهترین کتاب است.

  قربان شما

  1. سلام. ممنون از لطف شما
   بله کتاب خوب و پرفروشی است. این نکته را در مورد فهرست کتاب چند مخاطب دیگر نیز گفته اند.
   موفق باشید

 10. سلام و خسته نباشید
  مطابق تجربه ام فقط کتاب های توصیه شده را مطالعه می کنم. بسیاری از کتاب ها خوب نیستند و ارزش وقت گذاشتن را ندارند.
  حوزه مدیریت واقعا با فقر کتاب مواجه است و عملا کتابهای خوب در این زمینه نایاب هستند. خوشحالم که پس از مدت ها این کتاب مدیریتی خوب را خواندم. ممنون از معرفی ارزشمند شما.
  من مطالب مدیریتی سایت تان را هم می خونم.

  ممنون

  1. سلام
   ممنون از توجه تان
   این کتاب مدیریت خیلی مورد توجه مخاطبان ما قرار گرفته و ازین موضوع بی نهایت خوشحالیم.
   کتاب خوبی در حوزه رهبری و مدیریت است.

   موفق باشید

 11. سلام.
  خرید کتاب از کجا امکان پذیره؟ آیا فروش الکترونیکی یا صوتی یا آنلاین داره؟
  لطفا بفرمایید که از کجا میشه این کتاب را خرید.

  ممنون
  طاها

  1. سلام
   انتشارات دوران این کتاب را منتشر کرده است. کتاب فروشی آنلاین دیدآور هم فروش آن را انجام می دهد. بعید است نسخه صوتی و الکترونیکی آن آمده باشد.

   موفق باشید

 12. در کسب و کار بدون مدیریت موفق نمی توان کسب و کار موفق داشت. چیزی که به نظرم کسی در کامنتها به آن اشاره نکرده بود این است که مدیریت کسب و کار بسیار مهم و حیاتی است. این کتاب را وقتی مطالعه کردم فهمیدم ابتدا باید به مدیرعامل شرکت هدیه بدهم. خیلی مهمه که صاحبان کسب و کارها این نوع کتاب های مدیریتی را بخوانند. من که برای عید حتما به رئیس های خودم از این کتاب هدیه می دم.
  به هر حال این کتاب را به عنوان یکی از مهمترین کتاب های مدیریت کسب و کارها توصیه می کنم.

  1. سلام و تشکر
   خیلی نکته بینانه به مدیریت کسب و کار اشاره کردید. بله مدیریت کسب و کارها بسیار مهم است.
   موفق باشید

 13. سلام
  خیلی از سایت ها این کتاب را بهترین کتاب و پرفروش ترین کتاب معرفی کرده اند. ولی جالبه که اصلا فروش آنلاین این کتاب را پیدا نکردم. یعنی اینقدر سریع تمام شده؟
  لطفا اگر می دانید که کدام سایت این کتاب را می فروشد، معرفی نمایید.

  ممنون

  1. سلام
   بله این کتاب پرفروش است و ظاهرا کمیاب شده است. احتمالا چاپ دوم آن به زودی منتشر شود.
   فقط معرفی این کتاب را انجام داده ایم ولی موجودی بازار آن را مطلع نیستیم. ولی قطعا به زودی تجدید چاپ می شود.

   موفق باشید

 14. تعجب می کنم که چطور این کتاب پرفروش و عالی که تازه در آمریکا منتشر شده بود، اینقدر سریع در ایران ترجمه شده و به چاپ دوم هم رسیده است.
  کتاب عالی است و به نظرم پرفروش ترین کتاب و بهترین کتاب است.

  ممنون

  1. سلام ممنون از اظهار نظرتان
   کتاب های مدیریت نیاز جامعه مدیریتی ایران است و ظاهرا توجه خوبی هم به این زمینه شده است.
   ظاهرا این کتاب از پرفروش ترین کتابها است

   موفق و پیروز باشید

  2. به لطف شما این کتاب مدیریت را که کاملا موافقم بهترین کتاب مدیریت جهان است را خواندم.
   وقتی کامنتها را می خواندم هیچ کسی به مدیریت پروژه اشاره ای نکرده بود در حالی که به نظرم این کتاب مدیریتی را می توان از بهترین کتابها در حوزه مدیریت پروژه هم دانست. کلا توصیه می کنم همه دوستان بخوانند و اگر مهارتهای مدیریتی خود را می خواهید افزایش دهید، با دقت و چند بار بخوانید.
   بازم ممنون

   1. نکته جالبی را عنوان فرمودید. مدیریت پروژه یکی از زمینه های قابل توجه در مشاغل و شرکت ها است. همانطورکه گفتید، مدیریت پروژه در این کتاب مورد توجه ویژه است
    ممنون

 15. یه سوال
  مجله فوربز یا مجله فوربس ؟
  راستش این مجله forbes را توی سایت های ایرانی هم به صورت فوربز و هم به صورت فوربس نوشته اند. مجله جالب و بسیار معتبر و ارزشمندی است. جالبه همچین مجله معتبری خیلی در ایران شناخته شده نیست.
  بگذریم ولی کتاب پرفروش و معتبری است و محتوای عالی و عملی داره. شاید بهترین ترجمه ای است که توی این سالها دیده ام. ترجمه کتاب در فهم کتاب خیلی موثره و به نظرم این کتاب عالی دارای ترجمه عالی است.

  ممنون از معرفی ارزشمند شما

  1. با سلام
   هم مجله فوربز و هم مجله فوربس نوشته می شه.
   کلا سایت فوربس یا forbes هم اطلاعات خیلی معتبری داره، حتما مطالعه و استفاده نمایید.
   این کتاب مدیریتی همانطورکه اشاره کرده اید، پرفروش بوده و بهترین کتاب معرفی شده است.

   موفق باشید

 16. دوستان چقدر نظرات جالبی در مورد این کتاب داده اند. خیلی برام جالب شده
  یکی از دوستام که این کتاب را خوانده، خیلی ازش تعریف می کنه و میگه نکات کلیدی و مهمی در مورد مدیریت داره
  البته من مدیر نیستم ولی به من توصیه کرد که حتما بخونمش
  می گفت که در رشد فردی و تیمی موثره
  ممنون از معرفی کتاب خوب

 17. کتاب بسیار عالی و موثری است. کتاب های مدیریتی بسیار زیادی خوندم ولی این کتاب خیلی تاثیر گذار و کاربردی است. ماشین یادگیری اصطلاحی بود که در این کتاب خواندم و با شرحی که براش داده شده بود خیلی ارتباط برقرار کردم.واقعا لذت بردم کتاب مدیریت یعنی این
  ممنون از سایت خوبتون

  1. سلام
   از اینکه همراهان سایت چند نقطه اینقدر به کتاب علاقه نشان دادند واقعا خوشحالیم. این کتاب مدیریتی همانطورکه نوشته اید واقعا کاربردی است.

   ممنون

 18. سلام
  این کتاب را خواندم. عالی بود عالی
  واقعا اولین بار بود که یه کتاب مدیریتی خواندم که اصلا نمیشد کنار گذاشتش و همینطور ادامه می دادم. عالی بود عالی
  ممنون

 19. من هم این کتاب را از سایت دیداور خریدم. به نظرم کتاب جالبی است. راهکارهایی هم که ارائه کرده لیست شده و کلا با فرمت جالبی نوشته شده و آدم را جذب می کنه.
  ممنون

 20. کتاب به دنیای مدیریت خوش آمدید واقعا عالی ترین کتاب مدیریتی است که تا به حال خوانده ام. ساختار کتاب واقعا بدیع است. من که لذت بردم و واقعا از معرفی این کتاب عالی ممنون

  1. از همراهی تان متشکریم
   بله دقیقا کتاب مدیریتی عالی ای است. ساختار داستانی این کتاب کاملا جذاب است

 21. چقدر نظرات متنوع و جالبی اینجا هست. خیلی خوبه که اینقدر به کتاب توجه شده. تا به حال کتابی را ندیدم که مثل کتاب به دنیای مدیریت خوش آمدید مورد بحث و تحلیل قرار گرفته باشه.
  توی سایتی خوندم که این کتاب پرفروش ترین کتاب مدیریت هم هست. حداقل چیزی که من از این کتاب یاد گرفتم روش تعامل اصولی با تمام ارکان تیم تحت مدیریت است. واقعا یک بار خواندن این کتاب خوب مدیریت کم است.
  ممنون از معرفی این کتاب

  1. این حجم استقبال برای ما هم جالب بود. کتاب های خوب در زمینه مدیریت خیلی زیاد نیستند. این کتاب مدیریتی در دنیا مورد توجه زیادی قرار گرفته است
   ممنون از لطف تان

 22. کتاب خوب یعنی این. مرسی
  از خواندن این کتاب مدیریتی لذت بردم. بخش های خیلی جذابی داره و آدم نمی تونه بی خیال بشه و بعدا ادامه اش را بخونه
  بهترین کتاب مدیریتی بود که که تا حالا خونده بودم

 23. کتاب مدیریت جالبی است. فکر می کردم فقط به درد آنهایی که می خوان مدیر بشوند می خوره ولی نکات آموزنده جالبی بیان کرده که خیلی سازنده است. در کل کتاب خوبیه. بهتون توصیه می کنم حتما بخوانید.
  از شما هم تشکر می کنم که این کتاب را معرفی کردید. اگه کتابهای خوب توصیه شده دیگری هم پیشنهاد بدهید ممنون می شوم

  1. یه سوال دارم
   آیا سایتی مانند آمازون در ایران وجود داره که رتبه فروش و غیره را نشان بدهد؟
   مثلا برای همین کتاب به دنیای مدیریت خوش آمدید من توی سایتهای ایرانی که جستجو می کنم، رتبه فروشش را پیدا نمی کنم. البته توی سایت دیدآور دیدم که نوشته کتاب پرفروش .
   نمی دونم تونستم سوالم را مطرح کنم؟ درست است که این کتاب مدیریت یکی از پرفروش ترین کتابهای مدیریت است ولی چطور مثلا میشه پرفروش ترین کتاب بازاریابی را در ایران یافت؟

   ممنون

   1. سلام
    متوجه سوال تان شدیم. ولی در حد و اندازه آمارون و یا نزدیک به آن سایتی را نمی شناسیم. ممنون

 24. کتاب مدیریت خیلی خوبی است. فصل های مختلفش را بارها خوندم. پر از نکات مدیریتی است. خیلی جالبه. به نظرم تمام کارمندها باید این کتاب را بخوانند. برای تمام کارمندان که موفقیت می خواهند لازم است.

  این کتاب عامل موفقیت کارمندان است

 25. سلام
  ظاهرا چاپ اول کتاب به دنیای مدیریت خوش آمدید تمام شده. اطلاع دارید که چاپ دوم این کتاب چه وقت منتشر میشه؟

 26. عالی بود این کتاب
  واقعا کتاب مدیریتی به این جذابی نخونده بودم. سبک جالبی داشت و واقعا کتاب آموزنده ای است.
  ممنون از این معرفی کتاب مدیریت

  1. بله درست می فرمایید. سبک داستانی این کتاب مدیریتی بدیع است
   در کتابهای مدیریتی جالب بودن آنها و اینکه بتوانیم خواندن را ادامه دهیم بسیار مهم است.
   ممنون

 27. سلام
  اگر ممکن است سایت های خرید کتاب مدیریتی را معرفی فرمایید. چون بعضی سایت ها غیر تخصصی کار می کنند. سایتی که فروش تخصصی کتاب مدیریت داشته باشد منظورم است
  ممنون

  1. سلام دوست عزیز
   خوشبختانه برای فروش کتاب های مدیریتی سایت های تخصصی خیلی خوبی وجود دارد.
   با جستجو در گوگل به راحتی می توانید سایتهای فروش تخصصی کتابهای مدیریتی را بیابید.

   ممنون

 28. سلام
  آیا دانلود کتاب و خرید دیجیتال آن هم وجود داره؟ منظورم دانلود قانونی و خرید کتاب مدیریت است
  ممنون

  1. هنوز امکان خرید دیجیتال و دانلود مهیا نشده است ولی ظاهرا به زودی این امکان نیز توسط ناشر ایجاد می شود

 29. تشکر که این کتاب را معرفی کردید. چقدر کتاب خوب و با ارزشی است. کتاب به دنیای مدیریت خوش آمدید مثل راهنمای مدیریت است. من که خیلی استفاده کردم. ممنون