زبان و ادبیاتفرهنگ و هنرکسب و کارمدیریت

کتاب پنج حرکت بعدی شما

تسلط بر هنر استراتژی کسب و کار

کتاب پنج حرکت بعدی شما : تسلط بر هنر استراتژی کسب و کار یکی از بهترین کتابهای استراتژی کسب و کار است که در سال های اخیر منتشر شده است. این کتاب ارزشمند توسط پاتریک بت دیوید نوشته شده است. ترجمه کتاب پنج حرکت بعدی شما در ایران نیز توسط نشر دوران در سال 1400 انتشار یافته است.

پاتریک بت-دیوید کارآفرین ایرانی­ تبار موفقی است که می تواند الگوی مناسبی برای بسیاری از افراد علاقمند به کارآفرینی باشد. او در سن ده سالگی و در اوج شرایط جنگی، ایران را ترک کرد. از پناهندگی در آلمان شروع و سپس به آمریکا مهاجرت کرد. با شروع از هیچ چیز به همه چیز رسید. شاید افراد خودساخته کمی را مانند پاتریک بتوان یافت که الگوی خوبی برای مشتاقان کارآفرینی باشند. خواندن تجربیات و آموزه­های او می­تواند راه گشا و مشوق علاقه مندان به کارآفرینی باشد.   

این کتاب از این مزیت برخوردار است که مانند بسیاری از کتابهای مدیریتی و استراتژی فقط تئوری نیست بلکه حاصل تجربیات فردی است که این مسیر را خودش طی کرده است و تمام سختی های آن را با تمام وجود حس کرده است و برای هر کدام از این چالش ها راهکار مناسب ارائه داده است.

کتاب پنج حرکت بعدی شما ترجمه فارسی

مشخصات کتاب پنج حرکت بعدی شما

نام کتاب: Your Next Five Moves : Master the Art of Business Strategy

نویسنده:  Patrick Bet-David و Greg Dinkin

تاریخ انتشار: August 18, 2020

مشخصات ترجمه کتاب پنج حرکت بعدی شما

عنوان کتاب : پنج حرکت بعدی شما : تسلط بر هنر استراتژی کسب و کار

نشر : دوران

چاپ : اول

تعداد صفحات : 327 صفحه

موضوع: برنامه ریزی راهبردی ، کارآفرینی ، موفقیت در کسب و کار

مترجم: حسین عزیز طائمه ، سودابه خادمی

کتاب پنج حرکت بعدی شما نشر دوران

درباره کتاب

عنوان کتاب پنج حرکت بعدی شما برگرفته از رویکرد استاد بزرگ های شطرنج است که همیشه باید به چندین حرکت بعدی فکر کنند و برنامه ریزی دقیقی برای ادامه بازی داشته باشند. اما این کتاب به هیچ وجه در مورد شطرنج و یا هر نوع بازی دیگری نیست. این کتاب با نگاه به پنج حرکت بعدی شما برای موفقیت کسب و کار ، طریقه برنامه ریزی و استراتژی ریزی را به شما آموزش می دهد. با ارائه داستان های جذاب و واقعی مسیر شما را برای استاد بزرگ شدن در کسب و کار هموار می کند و پس از خواندن کامل این کتاب خود را در سطح بعدی موفقیت خواهید یافت.

پنج حرکت بعدی شما

این کتاب پنج حرکت بعدی شما در کسب و کار را به صورت زیر در پنج حرکت اساسی ارائه می دهد و برای هر حرکت نیز زیر بخش های مختلفی ارائه داده است.

حرکت یک: تسلط بر شناخت خودتان

حرکت دو – تسلط بر تواناییِ استدلال

حرکت سه – تسلط بر ایجاد تیم مناسب

حرکت چهار – تسلط بر استراتژی رشد

حرکت پنج – تسلط بر انجام بازی های قدرتمند

با مطالعه دقیق این کتاب می توانید به عنوان یک کارآفرین موفق و فردی که قادر به رشد و توسعه کسب و کار است خود را آموزش دهید. این کتاب نه تنها برای کارآفرینان بلکه برای تمام افرادی که خواهان برنامه ریزی دقیق و موفقیت در مشاغل خود هستند مفید است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا