رشته ها و مشاغلکسب و کار

کسب و کار اینترنتی

ایده های کسب درآمد آنلاین

آیا سال جدید سالی خواهد بود که سرانجام یک کسب و کار اینترنتی سودآور را شروع کنید ؟

احتمالا هر سال در مورد آن فکر کرده اید. ایده های بی شماری را در زمینه کسب و کار اینترنتی در ذهن خود مرور کرده اید و تصورهایی دارید که اگر بتوانید از شغل خود خارج شوید و در اینترنت درآمد کسب کنید ، زندگی شما آن گونه خواهد شد.

می توانید با سهولت به تمام جهان سفر کنید ، یک سبک زندگی راحت را برای خود و خانواده خود ایجاد کنید و به آزادی مالی دست یابید. سرانجام می توانید از محدودیت های زندگی فرار کنید و زمان خود را کاملاً به خود اختصاص دهید.

اما بعد ، چه اتفاقی می افتد؟ معمولاً مدتی را با فکر کردن به ایده ها می گذرانید اما درنهایت به منطقه راحتی خود بر می گردید. با درآمد پایدار از شغلی مطمئن ، حضور شخص دیگری که به شما می گوید هر روز چه کاری باید انجام دهید (به جای اینکه سعی کنید آن را از ابتدا خودتان مشخص کنید) و برنامه ای مشخص.

به خودتان می گویید ، ” امسال کمی به هم ریخته است. من این کسب و کار اینترنتی را از سال آینده شروع می کنم! ” . اما “سال آینده” هرگز نمی آید.

سال جدید سالی است که باید کسب و کار اینترنتی خود را شروع کنید. شانس بیشتری از همیشه وجود دارد ، و شما باید از این مزیت استفاده کنید!

برای کمک به شما در راه اندازی کسب و کار ، قصد داریم 27 ایده کسب و کار اینترنتی را طرح کنیم. بخوانید و ببینید که با آنها چطور ارتباط برقرار می کنید و تحقیقات خود را شروع کنید. سپس با یکی از این کارها شروع کنید ، خیلی ساده است!

27 ایده برای شروع کسب و کار اینترنتی

1- ایجاد یک وبلاگ و کسب درآمد از آن

ایجاد یک وبلاگ آسان تر از گذشته شده است، و وبلاگ شما می تواند منبعی بالقوه برای کسب درآمد باشد (اگر بدانید چگونه از آن استفاده کنید).

به خاطر داشته باشید که فقط با راه اندازی وبلاگ نباید انتظار داشته باشید که درآمد کسب کنید. شما باید به طور مداوم محتوا ایجاد کنید ، باید محتوایی باشد که افراد را آموزش می دهد ، به آنها اطلاعات می دهد یا آنها را سرگرم می کند. به عبارت دیگر ، نیاز است تا علاقه آنها را به نوعی جلب کنید.

شما باید چیزی را از طریق وبلاگ خود بفروشید. این می تواند فضای تبلیغاتی ، محصولات ، محصولات دیجیتال ، پست های اسپانسرها ، آموزش ، کتابهای الکترونیکی و غیره باشد.

وبلاگ نویسی می تواند یک کسب و کار اینترنتی با درآمد عالی برای شما باشد.

2- با بازاریابی وابسته یا همکاری در فروش شروع کنید

بازاریابی وابسته در اصل فرایند کسب کمیسیون با تبلیغ محصول شخصی دیگر است.

دو راه اصلی وجود دارد که بیشتر افراد با آن بازاریابی وابسته را انجام می دهند:

  • شما محصولاتی مانند کتابهای الکترونیکی ، سایتهای عضویت ، سریال های ویدئویی و غیره را تبلیغ می کنید این نوع بازاریابی وابسته می تواند تا 50٪ یا بیشتر از طریق کمیسیون درآمد کسب کند ، موانع نسبتاً کمی برای ورود به بازار داشته باشد ، و پیدا کردن محصولاتی برای تبلیغ آنها آسان است.
  • شراکت با آمازون یا سایر فروشگاه های آنلاین . بسیاری از بازاریابان وابسته با Amazon موفق هستند. به معنای واقعی کلمه میلیون ها محصول وجود دارد که می توانید انتخاب کنید و می توانند کاملاً سودآور باشد. برای اطلاعات بیشتر می توانید برنامه اینگونه سایتها را بررسی کنید.

توجه: قبل از شروع بازاریابی وابسته ، حداقل دانش بنیادی در زمینه سئو و کپی رایتینگ داشته باشید .

3- ایجاد یک سایت فروشگاه الکترونیکی

یکی از بهترین راه های کسب درآمد آنلاین ، راه اندازی فروشگاه الکترونیکی است. در نظر داشته باشید که: اگر سعی می کنید مسیر بازاریابی وابسته را طی کنید ، بهترین بازاریاب های وابسته بر 3 موضوع اصلی متمرکز می شوند. دوستیابی ، کاهش وزن و کسب درآمد آنلاین. شما باید با بهترین ها رقابت کنید ، و این کار ساده ای نیست.

با مسیر تجارت الکترونیکی ، در بسیاری از بازارها ، شما با کسب و کارهای قدیمی که ممکن است تجربه بازاریابی اینترنتی داشته باشند یا نداشته باشند ، رقابت خواهید کرد. بسیاری از آنها وب سایت های قدیمی و بی نظیری دارند که فضای زیادی را برای بهبود در اختیار شما قرار می دهد و می توانید در کمبودهای آنها سرمایه گذاری کنید.

هنوز هم به هیچ وجه آسان نیست. این کار بسیار سخت است ، و باید مابین صدها هزار وب سایت تجارت الکترونیکی و فروشگاه های آنلاین ایستادگی کنید. اما با تمرکز بر یک موضوع منحصر به فرد و اجرای تکنیک های مناسب بازاریابی ، می توانید فروشگاه کسب و کار اینترنتی خود را به یک کسب و کار سودآور تبدیل کنید.

نکات مهم فروشگاه الکترونیکی

در اینجا چند نکته برای کمک به شما در شروع کار با فروشگاه اینترنتی ذکر شده است:

  • یک بازار سودآور پیدا کنید. برخی از ایده ها را بررسی کنید ، تحقیق در مورد کلمات کلیدی انجام دهید و سعی کنید تا حد امکان خاص باشد. به عنوان مثال ، احتمالاً برای فروش اجناس خاص رقابت زیادی وجود دارد. اما اگر تمرکز خود را بر روی یک قطعه خاص مرتبط با آن قرار دهید ، ممکن است شانس بهتری برای مقاومت در بازار داشته باشید.
  • از خود بپرسید ، “آیا محصول گران است؟” هزینه هایی مرتبط با تولید ، توزیع ، فروش و غیره وجود دارد. اگر محصول شما گران نیست ، ممکن است در زمان فروش محصول هیچ سود دیگری باقی نمانده باشد.
  • از خود بپرسید ، “آیا محصول در بازار در مسیر رشد است؟” اگر بازار شما قبلاً از اوج خود عبور کرده است و در روند نزولی قرار دارد ، احتمالاً نخواهید درگیر شوید. درعوض ، شما می خواهید به صنعتی که در حال صعود است وارد شوید – این جایی است که بیشترین پتانسیل سود و رشد را خواهید داشت.
  • ساخت یک فروشگاه اینترنتی را در نظر بگیرید. فروشگاه اینترنتی سیستمی است که برای تجارت الکترونیکی ساخته شده است. با داشتن برخی دانش های اولیه در وب ، می توانید خیلی سریع و با سرمایه گذاری کم و بدون نیاز به کد نویسی ، یک فروشگاه خوب به بازار عرضه کنید.

4- کتاب خود را بصورت آنلاین منتشر کنید

آیا تاکنون به نوشتن کتاب فکر کرده اید ، اما نمی دانید از کجا شروع کنید؟ موارد انتشار ، ویرایش و قالب بندی ، بازاریابی و غیره؟

با آمازون و یا دیگر انتشارات آنلاین، می توانید یک کتاب را به راحتی منتشر کنید ، و واقعا از آن درآمد کسب کنید. برخی از راهنماهای ساده و ارزان وجود دارد که به شما در نوشتن کتاب کمک می کنند و از آن می توانید درآمد مداوم کسب کنید.

5- ایجاد یک محصول یا دوره آموزشی دیجیتالی

ایجاد یک محصول دیجیتال یا دوره، مشابه نوشتن کتاب الکترونیکی است. شما با آموزش آن به دیگران از تخصص خود استفاده می کنید.

شما باید ارتقاء خود را از طریق وب سایت خود ، لیست ایمیل خود و احتمالاً از طریق بازاریابی وابسته انجام دهید. همچنین باید یک صفحه فروش قانع کننده ایجاد کنید که بازدید کنندگان را ترغیب به خرید از شما کند. این یک کسب و کار اینترنتی سود آور است.

6- فعال یوتیوب شوید

ویدئو ها روز به روز محبوب تر می شوند. از اینستاگرام و اسنپ چت استوری گرفته تا فیلم ویدئوهای زنده فیسبوک، به رشد خود ادامه می دهند. اگر همیشه پشت دوربین بودن را دوست داشته اید ، اکنون زمان آن است که بتوانید از آن استفاده کنید.

این که آیا شروع به ایجاد یک بلاگ صوتی می کنید و درآمد تبلیغاتی به دست می آورید یا محصولات خود را به مخاطبان خود می فروشید ، یا ایجاد یک کانال YouTube برای هدایت ترافیک بیشتر به وب سایت تان نیاز دارید، الان زمان بسیار خوبی برای شروع کار است.

ساخت فیلم های YouTube نه تنها به شما کمک می کند تا استوری های بهتری داشته باشید و محتوای با ارزش تری را به مخاطبان خود ارائه دهید – بلکه می تواند به شما در دستیابی به فرصت سخنرانی سودآور نیز کمک کند.

بهترین قسمت این است که شما حتی نیازی به بیرون رفتن و خرید یک دوربین گران قیمت جدید ندارید – تا زمانی که تلفن هوشمند با لنز دوربین با کیفیت دارید ، می توانید همین حالا فیلمبرداری ویدئو اول خود را شروع کنید و با این کسب و کار اینترنتی شروع به کسب درآمد کنید!

7- شروع توسعه اپلیکیشن

برنامه های تلفن همراه هر سال بیشتر و بیشتر محبوب می شوند. اگر ایده ای برای یک برنامه جالب ، مفید و / یا سرگرم کننده برای تلفن یا تبلت دارید ، این ممکن است راه درستی برای پیمودن باشد.

این کمک می کند تا مقداری دانش برنامه نویسی نیز کسب کنید، اما این یک ضرورت مطلق نیست. بسیاری از توسعه دهندگان نرم افزار به دنبال همکاری با افراد در ایجاد برنامه هستند.

توجه داشته باشید که در حال حاضر بازار برنامه اشباع شده است ، بنابراین مطمئن شوید که برنامه خود را تأیید کرده و تحقیقات خود را قبل از سرمایه گذاری مقدار زیادی پول در آن ایده انجام داده باشید.

8- تبلیغات Facebook را بیاموزید

فیس بوک به گسترش و رشد خود ادامه می دهد. بنابراین مشاغل، بیشتر در تبلیغات فیس بوک هزینه می کنند. اما مشکل اینجاست: بسیاری از مشاغل قدیمی نمی دانند که وقتی صحبت از آگهی های فیس بوک است چه باید بکنند. حتی شرکت های جدیدتر هم زمان لازم برای درک آنالیز آن ندارند تا بیشترین بازدهی را در سرمایه گذاری تبلیغات فیس بوک خود کسب کنند.

در نتیجه ، آنها به دنبال متخصصان آگهی در فیس بوک هستند تا قدم پیش بگذارند و این کار را برای آنها انجام دهند. خوشبختانه ، این چیزی است که می توانید به سرعت یاد بگیرید. پس از انجام این کار ، می توانید به مشاغل مراجعه کرده و به ایجاد تبلیغات سودآور فیس بوک کمک کنید.

9- یادگیری و تسلط بر سئو

SEO  (بهینه سازی موتور جستجو) به اخذ رتبه بالاتر یک وب سایت برای کلمات کلیدی خاصی در نتایج موتورهای جستجو مانند گوگل اشاره دارد. وقتی وب سایت رتبه بالاتری داشته باشد ، ترافیک مربوطه بیشتر می شود و به نوبه خود ، می تواند درآمد بیشتری کسب گردد.

این یکی دیگر از مهارتهای بسیار ارزشمند در دنیای بازاریابی اینترنتی است. این گفته می تواند کمی دشوار باشد زیرا گوگل همیشه الگوریتم های خود را تغییر می دهد. با آنکه برخی از قوانین جستجو تغییر می کنند شما با یادگیری و آزمایش استراتژی های جدید همیشه باید به روز باشید .

اگر بتوانید بر سئو تسلط داشته باشید ، شرکت ها همیشه مایل هستند تا برای کمک شما پرداخت کنند.

10- تبدیل شدن به یک کپی رایتر

کپی رایتینگ، هنر و دانش تحویل استراتژیک کلمات (چه کتبی و چه گفتاری) است که باعث می شود افراد به نوعی واکنش نشان دهند. این می تواند شامل هر چیزی مثل صفحات فروش ، بازاریابی از طریق ایمیل ، حتی محتوای وبلاگ با کیفیت باشد.

اگر تمایل و علاقه خاصی به نوشتن دارید ، کپی رایتینگ ممکن است بلیط شما برای کسب درآمد آنلاین باشد.

این یک روش عالی برای دستیابی به آزادی در زندگی شما است. نه تنها کپی رایتینگ به شما امکان می دهد از راه دور کار کنید ، بلکه به شما امکان می دهد برنامه های خود را نیز کنترل کنید. بعلاوه ، یادگیری این مهارت به خودی خود در بسیاری از زمینه های تجارت آنلاین (یعنی ساختن یک وبلاگ ، بازاریابی وابسته و غیره) به شما کمک می کند.

11- مربیگری توسط اسکایپ

آیا شما تخصص خاصی دارید که دوست دارید به افراد کمک کنید؟ اگر اینطور است، استفاده از اسکایپ ممکن است گزینه بالقوه ای برای شما باشد. در اصل ، شما با کمک اسکایپ به مددجویان مربیگری خود کمک می کنید. این می تواند به صورت تماس روزانه ، هفتگی یا ماهانه باشد.

مربیان اسکایپی تقریباً برای همه چیز وجود دارند – مربیان زندگی ، مربیان سلامتی ، مربیان دوستیابی و غیره.

 هنگامی که شما یک وبلاگ در موضوع مربیگری خود دارید ، بازاریابی خدمات مربیگری خود نیز بسیار ساده تر است.

12- خرید و فروش دامنه ها

احتمالاً درباره افرادی که املاک و مستغلات را خریداری می کنند و “می فروشند” شنیده اید ، درسته؟ آنها خانه ای را با قیمتی نسبتاً مناسب خریداری می کنند ، کمی آن را اصلاح می کنند ، و سپس آن را برای سود خوب می فروشند.

این همان ایده برای خرید و فروش دامنه است. این که آیا این دامنه شخصی شما است یا اینکه شما به دنبال خرید سایت برای شخص دیگری هستید و آن را می فروشید ، این می تواند منبع خوبی برای درآمد آنلاین باشد.

13- یک پادکست را شروع کنید

پادکست می تواند تولید کننده درآمد خوبی بعنوان یک کسب و کار اینترنتی باشد.

با بزرگ کردن پادکست ، می توانید اسپانسریهای پرداختی ارائه دهید و محصولات و خدمات خود را نیز بفروشید. از طریق پادکست ، می توانید اعتماد شنوندگان خود را بدست آورید ، و این باعث می شود که خرید آن چه را که باید ارائه دهید ، بسیار بیشتر کند.

14- فروشگاه قطره ای

Dropshipping زمانی است که شما یک فروشگاه آنلاین ایجاد می کنید تا محصولات دیگران را بفروشید (یعنی شما تولید و حمل و نقل را انجام نمی دهید). سپس ، برای هر فروش کمیسیون دریافت می کنید.

فایده آن، این است که شما مجبور نیستید کالاها را بخرید و انبار کنید و اگر فروش نرفت پول خود را از دست بدهید. سختی ورود به این کسب و کار پایین تر است و برای شروع کار مجبور نیستید تقریباً همان مقدار سرمایه گذاری کنید.

15- مشاوره برای پرداخت کلیکی

(این تبلیغات PPC است)

آیا تاکنون آن تبلیغاتی را در بالای نتایج جستجوی Google است را مشاهده کرده اید؟ این تبلیغات از نوع کلیکی (PPC)  است.

این نوعی بازاریابی اینترنتی است که در آن تبلیغ کنندگان برای هر بار کلیک بر روی یکی از تبلیغاتشان ، هزینه ای را پرداخت می کنند. به عبارت ساده ، این راهی برای خرید ویزیت در سایت است.

اگر می توانید بر این مهارت مسلط شوید ، می توانید این سرویس را به مشاغل دیگر ارائه دهید.

16- فروش محصولات در eBay

مطمئناً این یک روش قدیمی است ، اما مردم هنوز هم در eBay و یا سایر سایتهای فروش کالا پول زیادی می گیرند. برای شروع فروش می توانید کاری ساده مانند سر زدن به یک فروشگاه لباس محلی انجام دهید و مقداری لباس را نیز در تخفیف خریداری کنید.

سپس ، می توانید آن را در eBay با قیمت بالاتر لیست کنید و در صورت فروش ، می توانید سود خود را در لباس های بیشتر سرمایه گذاری مجدد کنید و این سود خود را ادامه دهید.

به برخی استراتژی ها و برنامه ریزی ها احتیاج دارید اما مطمئناً راهی سودآور از کسب و کار اینترنتی است.

17- تبدیل به یک توسعه دهنده وب شوید

توسعه دهنده وب شخصی است که می داند چگونه وب سایت را از ابتدا تا انتها ایجاد کند. برای انجام این کار ، شما نیاز به یادگیری کد نویسی دارید که این کار به زمان و کار سخت نیاز دارد. اما اگر شما مایل به تلاش باشید ، می تواند دریافتی خوبی برایتان داشته باشد.

18- زمان خود را در طراحی گرافیک بگذارید

آیا تا به حال یک صفحه فروش زیبا یا طراحی وب سایت دیده اید که واقعاً شما را جذب کند؟ این همه به دلیل یک طراح گرافیک است.

طراحان گرافیک اساساً ارتباطات دهندگان تصویری هستند. آنها صفحات وب ، صفحات فروش ، آرم ها و هر چیز دیگری را که باید خاص به نظر برسند طراحی می کنند.

برای اینکه یک طراح گرافیک عالی باشید ، لازم نیست در نقاشی عالی باشید ، نیازی به مدرک دانشگاهی ندارید و نیازی به خرید یک کامپیوتر گرانقیمت نیست. اما شما باید متفکر بصری باشید ، باید در چیزی تخصص داشته باشید و قطعاً به یک نمونه کار نیاز دارید.

19- ساخت سایت های تخصصی

ایده پشت وب سایت تخصصی هدف قرار دادن یک موضوع خاص (به عنوان مثال ، نوع خاصی از عکاسی) و رتبه بندی در گوگل برای کلمات کلیدی مربوط به آن موضوع تخصصی است ، و سپس از طریق پیشنهادهای وابسته یا از طریق فروش محصولات شخصی خود ، این ترافیک را به سود تبدیل کنید.

تحقیقات زیادی در این زمینه انجام می شود – شما باید برای کمی کار آماده باشید. اگر یک سایت تخصصی خوب ایجاد کنید ، می تواند درآمد اضافی قابل توجهی در ماه یا داشته باشید.

20- مشاغل مشاوره ای را شروع کنید

آیا در یک زمینه خاص دانش زیادی دارید؟ در این صورت ممکن است شما یک مشاوره آنلاین با دریافتی بالایی داشته باشید.

به عنوان یک مشاور ، شما فقط باید دانش ، مهارت ها و تجربه های خود را در یک زمینه خاص به کار بگیرید تا به مشتریان کمک کنید تا مشکل یا مسئله ای را که در آن زمینه دارند حل کنند.

21- یک گروه فیس بوک خصوصی پولی راه اندازی کنید

یک گروه خصوصی پولی فیس بوک این امکان را برای شما فراهم می کند که یک جامعه بسیار درگیر ایجاد کنید

این امکان را برای شما فراهم می کند تا محتوای خود را تحویل بگیرید ، به اعضای گروه اجازه می دهد تا با یکدیگر تعامل داشته باشند ، به شما امکان می دهد دسترسی به اعضای واجد شرایط را محدود کنید و همچنین به شما اجازه می دهد تا گروه را تعدیل و کنترل کنید.

توجه: اگر از قبل وب سایت و لیستی از ایمیل دارید ، ایجاد یک گروه خصوصی پولی فیس بوک آسان تر است ، اما این یک ضرورت مطلق نیست.

22- کمک با ایجاد راهنمایی

مشاغل همیشه در جستجوی راههای ایجاد نوآوری جدید هستند. مهمتر از همه ، منجر به ادامه حیات کسب و کارها می شود.

هنگامی که با هدایت به آنها کمک می کنید ، در اصل نقش رساندن افراد به یکدیگر را بازی می کنید. شما یک کسب و کار را به سمتی هدایت می کنید که آنها بتوانند مشکلاتشان را حل کنند

23- اسپانسرهای اینستاگرام

آیا عاشق عکس گرفتن هستید و در آرزوی ساختن یک اینستاگرام عالی هستید؟ با رشد کانکشن هایتان ، فرصت های حمایت مالی بیشتری در دسترس قرار می گیرند. به عنوان مثال ، اگر حساب شما روی تناسب اندام متمرکز است ، ممکن است بتوانید از محصولاتی مانند پودر پروتئین ، مکمل ها و غیره حمایت مالی کنید.

24- ایجاد SaaS  (نرم افزار بعنوان یک سرویس)

Google Apps ، Dropbox ، Leadpages –  همه اینها SAAS هستند.

SAAS هر نوع نرم افزار آنلاین است که برای دسترسی به آن هزینه می کنید.

برای این کار ، ابتدا باید بررسی کنید / یک سرویس آنلاین پیدا کنید که مردم مایل به پرداخت مستمر آن هستند. پس از ایجاد آن ، چالش حفظ آن است که کار آسانی نیست. اگر بتوانید آنرا عملی کنید ، می تواند بسیار سودآور باشد.

25- نوشتن فنی

آیا تابحال فکر کرده اید که چه کسی دفترچه راهنما را برای یک تلویزیون جدید نوشته؟ این کار نویسندگان فنی است.

اگر عاشق نوشتن هستید و از جنبه فنی کارها نیز اطلاع دارید ، پس ممکن است آنچه را که لازم است نویسنده فنی باشید ، داشته باشید.

26- نوشتن رزومه و کاور لتر

مردم همیشه به دنبال شغل هستند – برای رزومه کاری و کاور لتر به کمک نیاز دارند.

این جایی است که می توانید وارد شوید و به آنها کمک کنید تا یک رزومه عالی برای استخدام آنها ایجاد کنید.

27- پشتیبانی فنی

با پشتیبانی فنی آنلاین ، شما اساساً مهارتهای خود را به عنوان یک فرد حرفه ای ارائه می دهید. می توانید با شرکت های بزرگتر یا حتی مشتری ها کار کنید.

نتیجه

این یک سال جدید و فرصتی جدید برای شماست که بتوانید یک کسب و کار اینترنتی را شروع کنید و یک آزادی اقتصادی مطلق برای خود ایجاد کنید.

سال جدید سال اقدام است. با استفاده از این لیست بزرگ ایده های کسب و کار اینترنتی ، گزینه های زیادی برای شروع کار دارید. دیگر صبر نکنید و تا سال آینده آن را به تعویق نیاندازید!

چند ایده بگیرید و با آنها شروع کنید – تا سال آینده ، احتمالا تجارت آنلاین موفق و سودآور خود را داشته باشید!

منبع: https://websitesetup.org

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا