شبکه های اجتماعیفناوری و اطلاعات

10 صفحه شگفت انگیز در شبکه های اجتماعی برای یادگیری زبان انگلیسی

زبان انگلیسی بیشترین زبانی است که در اینترنت استفاده می شود. این بدان معنی است که فرصت های زیادی برای تمرین ، پیشرفت و یادگیری زبان انگلیسی به صورت آنلاین برای شما وجود دارد.

در واقع، هزاران کانال انگلیسی زبان در سایت های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک، توییتر، اینستاگرام و یوتیوب وجود دارد. آنها روشهای زیادی برای خواندن به زبان انگلیسی، تماشای فیلم و حتی تعامل با سایر انگلیسی زبانان و زبان آموزان ارائه می دهند.

با داشتن گزینه های بسیار زیاد، یافتن بهترین اکانت ها و کانال ها برای دنبال کردن دشوار است. به همین دلیل لیستی از ده اکانت و صفحه مورد علاقه خود در شبکه های اجتماعی برای یادگیری زبان انگلیسی را فقط برای شما  تهیه کرده ایم. آنها را در زیر بررسی کنید و امروز برخی را دنبال کنید!

1. یادگیری انگلیسی با آکسفورد (صفحه فیس بوک)

به جز صفحه فیس بوک خودمان، کجا دیگر شروع کنیم؟ تیم مطبوعات دانشگاه آکسفورد ایده های جذاب و جالب یادگیری زبان را به اشتراک می گذارد.  مطمئناً شما عاشق فیلم ها، نکات، توضیح دهندگان و پست های وبلاگ ما هستید. ما چیزی بیش از خواندن نظرات و سوالات شما را دوست نداریم. صفحه ما را دوست داشته باشد و به ما بگویید که در ادامه می خواهید چه چیزی را یاد بگیرید. ما نمی توانیم صبر کنیم تا از شما بشنویم!

 our page on Facebook here 

2. انگلیسی را آنلاین بیاموزید (صفحه فیس بوک)

یادگیری انگلیسی آنلاین یک صفحه فیس بوک محبوب برای زبان آموزان است. انواع مطالب انگلیسی، از نکات دستور زبان و مطالب خواندنی گرفته تا فیلم ها و تصاویر سرگرم کننده را به اشتراک می گذارد.

https://www.facebook.com/learnenglishonline2

3. چت انگلیسی و کلوب یادگیری (گروه فیس بوک)

اگر می خواهید صحبت کردن به زبان انگلیسی را تمرین کنید، کلوپ چت و یادگیری انگلیسی مکان عالی دیگری برای شروع است. این گروه فیس بوک برای دانشجویان از سراسر جهان است  و بیش از 450،000 عضو دارد! 

به گروه ملحق شوید English Chat and Learning Club

4. انگلیسی را با لوسی بیاموزید ( در یوتیوب)

زبان انگلیسی با لوسی یک کانال خارق العاده YouTube برای زبان آموزان انگلیسی است. بخصوص اگر بخواهید روی یادگیری انگلیسی بریتیش تمرکز کنید بسیار برایتان جالب است. تلفظ، دستور زبان، افعال، لهجه بریتانیایی و بسیاری از موضوعات دیگر را پوشش می دهد. این یک مجموعه بسیار محبوب با بیش از 3 میلیون مشترک است!

Watch and subscribe to English with Lucy here

5. انگلیسی را با مجموعه های تلویزیونی (YouTube)  بیاموزید

تصور کنید که می توانید تلویزیون را به انگلیسی تماشا کنید و بدون زیرنویس می توانید همه چیز را بفهمید. قطعاً به نظر یک چالش است! خوب، این همان چیزی است که یادگیری انگلیسی با سریال تلویزیونی می خواهد در انجام آن به شما کمک کند. این کانال سرگرم کننده YouTube زبان بسیاری از مجموعه های تلویزیونی و فیلم های مختلف را تغییر می دهد و به شما کمک می کند انگلیسی زیادی را در دنیای واقعی بیاموزید.

You can watch and subscribe to Learn English with TV series here 

6. در English with love ( اینستاگرام)

سما یک معلم انگلیسی است که از نقل قول های الهام بخش و طراحی زیبا در اینستاگرام استفاده می کند تا نکات انگلیسی را به شما ارائه دهد و بسیاری از زبان ها، دستور زبان و عبارات جالب را آموزش دهد. به بیش از 100000 دنبال کننده انگلیسی با عشق در Instagram بپیوندید و از ساما شروع به یادگیری کنید!

Follow Sama’s account here @inenglishwithlove

7. تلفظ با Emma( اینستاگرام)

بسیاری از دانشجویان زبان، تلفظ انگلیسی را سخت می دانند. جای تعجب نیست، انگلیسی هجی های نامنظم و ترکیب مختلف صدایی دارد. خبر خوب این است که تلفظ با Emma برای کمک اینجا است! Emma فیلم های کوتاه می سازد که به طور خاص برای کمک به شما در تلفظ طراحی شده اند.

Follow Emma’s account here @pronunciationwithemma

8.BBC’s Learning English  ( توییتر)

بی بی سی سوالات مسابقه، نکات، فیلم های کوتاه و اصطلاحات را در صفحه سرگرم کننده توییتر به اشتراک می گذارد. می توانید به سوالات پاسخ دهید و بازخورد بگیرید و در این روش زبان جدید یاد بگیرید. به 500000 دنبال کننده دیگر بپیوندید و هر توییت انگلیسی خود را بهبود ببخشید.

Follow BBC Learning English here

9.  Grammar Girl (توییتر)

حساب توییتر Grammar Girl توسط نویسنده معروف، پادکستر و سوپراستار شبکه های اجتماعی، مینیون فوگارتی  Mignon Fogarty)) اداره می شود. در حالی که این صفحه به طور خاص برای زبان آموزان نیست، شما نکات زبان را انتخاب می کنید ، مقالات جالب را می خوانید و در دنیای زبان های انگلیسی واقعی غرق می شوید.

Follow Grammar Girl on Twitter here

10. حساب جدید Instagram ما را از دست ندهید!

خوشحال می شویم اعلام کنیم که به تازگی حساب کاربری اینستاگرام خود را برای زبان آموزان انگلیسی راه اندازی کرده ایم.

امروز بیایید و به ما بپیوندید: ما نکات، واژگان، فیلم ها و داستان ها را به اشتراک خواهیم گذاشت. ما دوست داریم به عنوان بخشی از جامعه خود از شما استقبال کنیم

Head over to our page and hit that follow button! 

منبع: https://learningenglishwithoxford.com

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا