رشته ها و مشاغلکسب و کار

10 مشاغل آنلاین برای دانشجویان

شغل اینترنتی

مشاغل آنلاین برای دانشجویان می تواند پرسود باشد ، دریافتی خوبی داشته باشد ، و شما را در یک مسیر شغلی موفق قرار دهد . اگر شغل آنلاین را به خوبی انتخاب کنید و مایل به انجام این کار باشید.

ما در یک زمان فوق العاده زندگی می کنیم ، جایی که شما می توانید یک مدرک دانشگاهی معتبر را از خانه دریافت کنید و از خانه نیز درآمد کسب کنید. پیدا کردن شغلی که می توانید بصورت آنلاین انجام دهید ، انعطاف پذیری بالایی به شما خواهد داد ، بنابراین اگر برای این چالش حاضر هستید ، ما این لیست از مشاغل آنلاین را ایجاد کرده ایم که می توانید از راه دور کار کنید:

مشاغل آنلاین عالی برای دانشجویان

مشاغل آنلاین زیر همیشه آسان بدست نمی آیند ، اما پس از پیدا کردن راه ، شما قادر خواهید بود مهارت های طولانی مدت بدست آورید ، که می تواند یک حرفه یا یک شغل برای شما شود.

1- مدرس آنلاین

اگر در دانشگاه خوب کار می کنید ، فکر کردن به سایر افراد نیز آسان است ، حقیقت این است که بسیاری از افراد با گذراندن دوره هایی برای کسب اطلاعات و دانش تلاش می کنند. شما می توانید با کمک به آنها و آموزش آنچه می دانید ، زندگی خود را تأمین کنید.

 اما صرفا به دانشجویان فکر نکنید. شما همچنین می توانید به بچه ها آموزش دهید – از دبستان تا دبیرستان ، بچه های زیادی هستند که می توانند از کمک شما استفاده کنند.

خوشبختانه ، با اینترنت ، شما نباید به محدوده جغرافیایی محلی خود محدود شوید. شما می توانید بچه ها و مردم را از سراسر جهان آموزش دهید.

2- ارزیاب موتور جستجو

موتورهای جستجو مانند Google و Bing به بازخورد کاربران متکی هستند تا الگوریتم های خود را به روش هایی که به مردم بهتر خدمت کند ، به روز کنند.

 شما می توانید یکی از افرادی باشید که فرم های بازخورد را پر می کند و به آنها اجازه می دهد تا برای پیشرفت بهتر بدانند که چه کاری باید انجام دهند.

3- مدیر رسانه های اجتماعی

همه ما هر روز وقت زیادی را در رسانه های اجتماعی می گذرانیم – فیس بوک ، اینستاگرام ، اسنپ چت ، توییتر و این لیست همچنان ادامه می یابد. اگر دوست دارید که لایک یا اظهار نظر زیادی به دست آورید ، یا اگر از طریق پست های خود انگیزه را برای دیگران ایجاد می کنید ، ممکن است بخواهید این موضوع را به یک حرفه تبدیل کنید.

مدیران رسانه های اجتماعی اجتماعاتی را برای شرکت ها در رسانه های اجتماعی ایجاد می کنند ، این انجمن ها را در گفتگوها درگیر می کنند (جهت اخذ اظهار نظرهای زیاد) ، و آنها را ترغیب می کنند که به نوعی عملی درگیر شوند (مانند خواندن پست وبلاگ ، ثبت نام در لیست ایمیل ، یا خرید یک محصول) . مدیران رسانه های اجتماعی همچنین نقش اساسی در ایجاد آگاهی از برند برای یک شرکت دارند.

4- نویسنده مستقل

مدیران رسانه های اجتماعی محتوایی را ایجاد می کنند که روابط ایجاد کند و فروش شرکت ها را ارتقا بخشد. نویسندگان مستقل مطالب را می نویسند. اکنون نیاز بسیار زیادی به نویسنده ها است ، زیرا شرکت ها هرچه بیشتر می خواهند اعتماد طولانی مدت را با مخاطبان هدف خود ایجاد کنند ، و این کار را با ارائه مطالب با کیفیت عالی انجام می دهند.

نویسندگان بزرگ مستقل در جریان روند بازاریابی و تحقیقات هستند و می دانند که چه نوع محتوا در چه زمانی بهتر عمل می کند. آنها نه تنها در انتقال ایده های پیچیده مهارت دارند ، بلکه می دانند چگونه این کار را به روشی انجام دهند که به بهترین شکل در قالب محتوایی خاص تبدیل شود.

نویسندگان مستقل در “مزرعه های محتوا” و سایتهای مناقصه ای خود را عرضه می کنند ، جایی که شما با صدها نویسنده دیگر برای پروژه ها رقابت می کنید و خودتان را بیشتر نشان می دهید. برای اینکه یک نویسنده مستقل و پرتحرک باشید ، باید مانند سایر صاحبان مشاغل ، به آنجا بروید و خود را به مخاطبان مورد نظر خود ارائه دهید – معمولاً به مدیران بازاریابی.

5- نویسنده رزومه

نوشتن رزومه ممکن است ساده به نظر برسد ، اما بیشتر افراد اغلب صحبت کردن در مورد آن را دشوار می دانند. اگر با توجه به رزومه کاری خود از طرف شرکت های بزرگ پیشنهاد داشته اید ، خدمات خود را به دیگران نیز ارائه دهید.

شما می توانید به آنها کمک کنید تا اطمینان حاصل کنند که رزومه کاری آنها در مورد موفقیتهای شان و ارزش آنها برای ارائه به شرکتها ، به روشی که برای استخدام کنندگان مفید است ، می درخشد.

به همین ترتیب ، می توانید خدمات نوشتن پروفایل LinkedIn را ارائه دهید ، زیرا بسیاری از استخدام کنندگان به دنبال کارمندان بالقوه در این شبکه اجتماعی حرفه ای هستند.

6- پیاده کردن متن

پیاده کنندگان متن ملزم به گوش دادن به ضبط صوت ، و نوشتن آنها هستند. نکته مهم در اینجا بسیار دقیق بودن است ، بنابراین باید به جزئیات توجه زیادی داشته باشید.

این شغل همچنین نیاز دارد که سریع تایپ کنید. هرچه سریعتر تایپ کنید ، در هر ساعت درآمد بیشتری کسب می کنید.

7- طراح وب مستقل

مانند نویسنده های مستقل ، طراحان وب مستقل اگر بخواهند زندگی پایداری داشته باشند ، باید خدمات خود را به بازار عرضه کنند. وب سایت هایی که ظاهرا کار بازاریابی را برای شما انجام می دهند ، اغلب با هزینه بالایی برای شما همراه هستند ، و انتظار دارند خیلی ارزان کار کنید .

 برای ایستادگی در برابر سایر رقبا مستقیماً خود را به مشتری های آینده معرفی کنید ، طراحان وب مستقل باید بیشتر از توانایی خود در طراحی وب سایت های زیبا برای  اثبات خود استفاده کنند.

در حالی که شرکت ها به تصویر اهمیت می دهند ، آنها اغلب به نتایج اهمیت بیشتری می دهند. بنابراین ، طراحان وب مستقل اغلب کسانی هستند که درک می کنند چه چیزی در تجربه کاربر و CRO (بهینه سازی نرخ تبدیل) موثر است. آنها یاد می گیرند چگونه وب سایتهایی ایجاد کنند که بازدید کنندگان را به سمت دانلود چیزی یا خرید یک محصول سوق دهد.

8- Micro-Freelancing در Fiverr

Fiverr بزرگترین بازار جهان برای خدمات دیجیتال است ، جایی که تقریباً هر چیزی را می توانید ارائه دهید ، از گرافیک و طراحی ، بازاریابی دیجیتالی ، نوشتن و ترجمه ، فیلم و انیمیشن ، موسیقی و صدا ، برنامه نویسی و فناوری ، تبلیغات ، تجارت ، سرگرمی و شیوه زندگی. این مکانی برای کسب درآمد از خلاقیت و حرفه شماست.

9- استخدام کننده مجازی

استخدام کنندگان مشاغل آنلاین را ارسال کرده و به دنبال کارمندان بالقوه در LinkedIn می گردند. آنها پروفایل های LinkedIn را که می یابند مطالعه می کنند و رزومه هایی که برای آنها ارسال می شود را بررسی می نمایند و تصمیم می گیرند چه کسی می تواند نامزد خوبی باشد.

آنها اغلب مصاحبه تلفنی اولیه را انجام می دهند ، سپس بهترین ها را برای ادامه روند غربالگری به مدیر مربوطه در شرکت منتقل می کنند.

 استخدام کنندگان قبلا فقط به صورت آفلاین کار می کردند ، اما همه چیز تغییر کرده است ، و اکنون می توانید این کار را از خانه انجام دهید. این یکی از مشاغل آنلاین پر طرفدار و پر درآمد است.

10- تبدیل به یک آنفلوئنسر آنلاین شوید

آیا سرگرمی ، اشتیاق یا زندگی جالبی دارید؟ آیا از چیزی که بسیاری از مردم با آن دست و پنجه نرم می کنند ، آگاهی دارید؟

در این صورت ، ممکن است بخواهید وبلاگ ، پادکست ، یک وبلاگ صوتی را راه اندازی کنید یا در یکی از شبکه های اصلی رسانه های اجتماعی فعال باشید. بعضی اوقات ممکن است برای داشتن مخاطبان زیاد و وفادار سالها زحمت کشید ، اما اگر قبلاً عادت داشته اید که با افراد مطالب تان را به اشتراک بگذارید و مخاطبانی داشته باشید که به شما اعتماد کنند ، شاید ارزش آن را داشته باشد که با آن به عنوان یک تجارت رفتار کنید.

 با افزایش مخاطبان ، می توانید به آنها خدمات (مانند مربیگری یا مشاوره) و محصولات بفروشید ، اما می توانید با توصیه محصولات دیگران  و دریافت کمیسیون ، درآمد خود را نیز تأمین کنید. شاید این یکی از پردرآمدترین مشاغل آنلاین باشد.

منبع:

https://www.uopeople.edu/

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا